Nasz Zespół

lek. dent. Katarzyna Pelczar

lek. dent. Katarzyna Pelczar (właściciel)

W 2011 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od tamtej pory poszerzam swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną, uczestnicząc w szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. Wybieram różne ścieżki rozwoju zawodowego chcąc mieć ogólną wiedzę z całego zakresu stomatologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnych placówkach medycznych.

Lubię współpracę z ludźmi i praca sprawia mi wiele satysfakcji. Jako mama Zuzi i małego Kubusia chciałabym w gabinecie stworzyć miejsce przyjazne najmłodszym pacjentom.

Swoją przyszłość zawodową wiążę ze stomatologią estetyczną i protetyką, ponieważ ładny uśmiech ludzi jest dla mnie wyjątkowo cenny.

lek. dent. Aleksandra Marczak-Kepka

lek. dent. Aleksandra Marczak-Kepka

Ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2013 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na samodzielnych stanowiskach w gabinetach stomatologicznych w Gdyni i Gościcinie.

Głównym obszarem moich zainteresowań jest stomatologia dziecięca, zachowawcza i endodoncja. Stale poszerzam wiedzę teoretyczną i doskonalę umiejętności praktyczne w tych dziedzinach stomatologii.

Lubię swoją pracę i staram się wykonywać wszystko ze starannością i precyzją.